Fiat Panda Trussardi saņēma greznu pārveidojumu

Fiat Panda Trussardi ir unikāla parastās Pandas īpašā versija, kas ieguvusi patiesi greznu interjeru un unikālu eksterjeru. Mēs saviem lasītājiem detalizēti pastāstīsim par patīkamo un negaidīto pārveidošanu, ko šī materiāla ietvaros veicis trešās puses uzņēmums.
Modes nams Trussardi, kas ir labi pazīstams gan pašā Itālijā, gan ārzemēs, darbojās kā modifikācijas izstrādātājs, kurš izlēma par tūningu kā reklāmas kampaņu. Tajā pašā laikā tiks samontēti aptuveni divi desmiti automašīnas eksemplāru, kas tiks izplatīti starp kolekcionāriem un greznības pazinējiem.

Modelis tiks pabeigts atbilstoši augstākajiem standartiem, izmantojot dabiskus materiālus. Salona apdarei tiks izmantots smalks koks, marmors, granīts, kā arī kvalitatīva plastmasa un dārgs audums. Tiks uzklāta arī īpaši izveidota palete, no kuras toņi ir pieejami kā ķermeņa krāsas.
No tehniskās puses dizaineri neapgrūtināja, atstājot krājuma dzinēju un transmisiju. Citādi Trussardi Fiat Panda izskatās kā īsts viesis no citas planētas, kas brīnumainā kārtā nokļuva uz Zemes.
LV / Fiat


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив