Autovadīšanas māņticības

Ik dienu Latvijā ceļu satiksme noteiktos laikos ir intensīvāka, kā citos, piemēram, cilvēkiem dodoties uz darbu agrā rīta stundā vai atpakaļ uz mājām ap vakarpusi. Pieaugot mašīnu skaitam uz ielām, pieaug arī ceļu satiksmes negadījumu skaits.  

 

Autovadītāji mēdz būt māņticīgi. Piemēram, katrs sestais autovadītājs nenēsā līdzi saskaņoto līgumu tieši māņticības dēļ, sakot, ka tas piesauc nelaimi. Lai gan nav iespējams paredzēt ceļu satiksmes negadījumus vai arī lielākoties no tiem izvairīties, daudzi autovadītāji tur savā mašīnā konkrētus objektus, kas nes viņiem veiksmi un pasargā no nelaimes. 

 

Ikonas un krustiņi 

 

Izplatītākais no visiem objektiem, ko turēt mašīnā ir kristietības simboli, krustiņi un ikonas.  Reliģisko ikonu un krustiņu izvietošana automašīnās aizsākās 90. Gadu sākumā. Autovadītāji uzskata, ka šīs ikonas un krustiņi spēj pasargātu viņus un viņu automašīnu no avārijām.  

 

Krustiņu parasti pakarina pie iekšējā atpakaļskata spoguļa. Savukārt, lai ikonai būtu šāda veida spēks, tā ir jāpakar ar seju pret cilvēku. Lielākā daļa autovadītāju piestiprina ikonu uz automobiļa paneļa. Taču daži to dara nepareizi un novieto ikonu uz vējstikla ar seju pret ceļu.  

 

Senlatviešu zīmes 

 Daudzi laimz LV spēlētāji pieturās pie seno latviešu tradīcijām. Seno latviešu zīmes var izmantot ne tikai savā auto, bet arī citās dzīves sfērās, lai pasargātu sevi no ļaunā. Tādām senlatviešu zīmēm, kā šķērsu krustam, Laimas krustam, Saules zīmei un daudzām citām piemīt aizsardzības spēks. Taču sievietēm mašīnā ieteicams turēt Māras krustu, kas palīdz uzturēt sievišķo intuīciju. Savukārt vīrieši var mašīnā turēt ugunskrustu, lai pasargātu sevi no negadījumiem.  

 

Kristāli 

 

Ezotērikas piekritēji tic kristālu enerģijai un to spēkam darīt apbrīnojamas lietas. Līdz ar to ir konkrēti kristāli, kas aizsargā un atbrīvojas no negatīvās enerģijas, kuri ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kas dodas ceļā. Šos kristālus ir ieteicams nēsāt līdzi arī tiem, kuriem mēdz palikt slikti mašīnā, bet tomēr viņu galvenā funkcija ir aizsardzība.  

 

Melnajiem kritāliem piemīt visstiprākā aizsardzības enerģija. Kā, piemēram, melnais turmalīns, kurš atbrīvo vidi, kur tas atrodas, no negatīvās enerģijas. Kā arī tas samazina agresīvu vadītāju skaitu Jūsu ceļā jebkur, kur Jūs atrodieties. Vēl viens kristāls ar spēcīgu aizsargājošu enerģiju ir melnais obsidiāns, sadala negatīvo enerģiju un veicina pozitīvu domāšanu. Tas uzlabo intuīciju, palīdzot Jums pamanīt briesmas, pirms tās Jūs spēj ietekmēt. Lai gan mums visiem ir dudz spēcīgāka intuīcija, nekā mēs spējam apzināties, tā ir jāattīsta, taču turmalīns palīdz to izkopt un tai pat laikā aizsargāt sevi. 

Ķīniešu veiksme: apelsīni un mandarīni 

 Ķīniešu kultūrā veiksmi nes apelsīni un mandarīni, it īpaši Ķīniešu jaunajā gadā. Oranžā un zelta krāsa ķīniešiem nozīmē bagātību un veiksmi. Tādēļ, vizinot līdzi apelsīnus vai mandarīnus savā mašīnā, Jūs aiciniet veiksmi ienākt savā dzīvē un mašīnā. 

 

Kuru no šiem objektiem Jūs turiet savā mašīnā? 

 

Kā jau lasījāt šajā rakstā, ir ļoti daudz dažādu objektu un simbolu, ko autovadītāji vadā sev līdzi ik dienu, pārvietojoties. Tā kā visi šie objekti tik ļoti atšķiras, atliek vien strīdēties, kuram no visiem piemīt visspēcīgākās aizsardzības īpašības. Taču galvenais ir domu spēks, ja Jūs domāsiet, ka konkrētais objekts Jūs pasargā, tad tā noteikti arī būs! Tāpēc variet mašīnā ievietot pat oli, gliemežvāku vai klausīties tikai priecīgu mūziku un ticēt, ka tas Jūs pasargās. 

LV / Fiat


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив