FIAT rezerves daļas

FIAT (Fiat Automobiles S.p.A.) ir itāļu autoražošanas uzņēmums, kas šobrīd ietilpst Fiat Chrysler Automobiles sastāvā. Uzņēmums tika dibināts vairāk nekā pirms 100 gadiem un ražoja plašu modeļu klāstu. Typo, Spyder 124, 500, Panda, Qubo, Punto, Doblo un Fullback piedāvā mūsdienīgu šīs markas modeļu klāstu.  


Vai jums ir vecākas paaudzes automašīna, kas vairs netiek ražota? Vai jums ir jāveic automašīnas remonts vai apkope, lai tā darbotos nevainojami? Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni un iepazīstieties ar mūsu interneta veikala sortimentu! Mums ir plaša augsti kvalitatīvu rezerves daļu izvēle jebkura izlaiduma gada un modeļa FIAT automašīnām: dzensiksnas, rullīši un gultņi, gaisa, eļļas un salona filtri, motoreļļas un transmisijas eļļas, radiatori, stikla tīrītāju slotiņas, spuldzes, dzesēšanas un eļļošanas sistēmu šļūtenes un caurules, bremžu sistēmas un dzinēja detaļas. Turklāt mūsu sortiments ietver daudz un dažādus auto aksesuārus: avārijas komplektus, auto kopšanas līdzekļus un daudz ko citu.  


Visām mūsu precēm ir nevainojama kvalitāte, ko apliecina ilgtermiņa garantija. Mēs pārdodam pazīstamu ražotāju preces un nosūtām pirkumus, izmantojot pārbaudītu piegādes dienestu.  


Vai jums radušās problēmas, meklējot nepieciešamo rezerves daļu mūsu ilustrētajā interneta katalogā? Nekautrējieties sazināties ar mūsu atbalsta dienesta speciālistiem - viņi labprāt palīdzēs jums noorientēties plašajā detaļu izvēlē, pastāstīs par pieejamajiem naudas ietaupīšanas veidiem, veicot pirkumus, maksāšanas metodēm un piegādes noteikumiem.  Iegādājieties rezerves daļas FIAT automašīnām ar izdevīgiem nosacījumiem, un automašīna kalpos jums ilgu laiku. 

 

Jūsu Fiat rezerves daļas jūs varat atrast lēti vietnē Autodoc

LV / Fiat


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив