Fiat 500 un Panda hibrīdiem būs ultravioletais apgaismojums

Saistībā ar koronavīrusa pandēmiju atkal aktualizējusies ideja dezinficējošas ultravioletās spuldzes uzstādīt automašīnu interjerā. Nesen kļuva zināms, ka hibrīdauto Fiat 500 un Panda tiks aprīkots ar īpašu lukturi, kas iznīcina baktērijas.

Šīs automašīnas modifikācijas ir aprīkotas ar trīs cilindru 1 litra motoru, kas ražo 70 ZS. un 92 N • m. Šis motors darbojas ar elektrisko 12 voltu motoru, kas ir arī 3,6 kW ģenerators un bremzējot uzkrāj enerģiju. Uzkrātā enerģija palīdz iekšdedzes dzinēja iedarbināšanas laikā, kā arī darbojas, automašīnai paātrinoties.

Pašas automašīnas ir aprīkotas ar uzlabotu D-Fence paketi, kas sastāv no trim aizsargelementiem. Pirmais ir ieplūdes filtrs, kas spēj notvert daļiņas, putekļus un alergēnus. Otrais ir HEPA filtrs, kas jau atrodas salonā. Tas ir paredzēts gaisa filtrēšanai un dažādu daļiņu noņemšanai no tā. Visbeidzot, trešais elements ir ultravioletā spuldze, kas spēj iznīcināt līdz 99% baktēriju.
Ideja par ultravioletās gaismas izmantošanu automašīnās nav jauna, taču JLR nāca klajā ar ideju to uzstādīt ventilācijas sistēmā, nevis salonā. Tas efektīvi un droši dezinficē visu gaisu.
LV / Fiat


Komentāri 2

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив