Sērijā ienāca īpašā Fiat 500 La Prima versija

Fiat 500 ir automašīna, kas nav jāiepazīstina. Modeļa vēsture aizsākās pagājušā gadsimta vidū un kopš tā laika auto vairākas reizes mainījis paaudzes, kā arī saņēmis neskaitāmus atjauninājumus. 2020. gada martā Fiat 500 devās uz elektriskajām sliedēm, un tagad šis jaunizveidotais elektromobilis iegūst īpašu La Prima versiju.
No standarta modeļa La Prima atšķirsies ar palielinātu elektromotoru pāra jaudu, kā arī palielinātu akumulatora tilpumu. Jauni asinhronie motori rada ievērojamu vilci, ļaujot veiklajai automašīnai paātrināties līdz simtiem aptuveni 3,1 sekundē.

Turklāt īpašajai versijai būs unikāls dizains, kas iegūs dažas sportiskas notis. Tie ir saistīti ar divkrāsu virsbūves krāsas izvēli, vēsiem diskiem, spoileri un pat jaudīgu LED optiku ar graciozu priekšējo lukturu un gabarītlukturu formu.
Protams, atjauninātais elektriskais Fiat 500 izrādījās ārkārtīgi kuriozs auto. Nebūsim pārsteigti, ja jauno preču izmēģinājuma partija tiks izpirkta jau priekšpasūtīšanas stadijā. Tomēr neminēsim par kafijas biezumiem un gaidīsim oficiālo iznākšanu, kas paredzēta 2022. gada vasaras vidū.
LV / Fiat


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив