Fiat Pulse kopīgoja jaunas funkcijas


Fiat Pulse, kas savu nosaukumu ieguvis tiešsaistes balsojuma rezultātā, beidzot ir atklājis interjera detaļas, kā arī tā specifikācijas. Jaunākās paaudzes kompaktais krosovers patiešām izskatās kā interesants un daudzsološs modelis, kas, mēs esam pārliecināti, būs pietiekami pieprasīts autobraucēju vidū.
LV / Fiat
Lasīt tālāk

Fiat 500 īpašnieki saņems kriptovalūtas


Pavisam nesen uzņēmīgie itāļi, kuri nevēlas atpalikt no vispārējās modes, savu nemirstīgo Fiat 500 modeli pārcēluši uz elektrisko vilci. Tajā pašā laikā iekšdedzes dzinēja nomaiņa pret elektromotoru noritēja pārsteidzoši raiti. Modelis ne tikai nezaudēja savu lielisko dinamiku zemā svara dēļ, bet arī ieguva daudz patīkamākas īpašības braukšanas stilā.
LV / Fiat
Lasīt tālāk

Fiat Tipo saņems jaunu modifikāciju


Turcijā ražotais Fiat Tipo saņems jaunu modifikāciju, kas izcelsies ar savu stilīgo interjeru un veselu kaudzi spēka agregātu. Fiat Tipo fani ilgi gaidīto atjauninājumu ir gaidījuši aptuveni piecus gadus, tāpēc izstrādātāji acīmredzami neskopojās ar tā vērienu, nodrošinot klientiem maksimālas iespējas par pieticīgu piemaksu.
LV / Fiat
Lasīt tālāk

Fiat Panda kļūst par hibrīdu


Fiat, sekojot saviem Ziemeļeiropas kolēģiem, steidzas elektrisko transportlīdzekļu un hibrīdu nišā. Arvien vairāk uzņēmuma modeļu tā vai citādi izmēģina elektromotorus kā spēka agregātu, kas patiesībā nevar vien priecāties! Citu dienu kļuva zināms, ka Fiat Panda iegūs arī hibrīdversiju, par ko runāsim vēlāk tekstā.
LV / Fiat
Lasīt tālāk

Fiat Tipo saņēma "bezceļa" versiju


Subkompaktais pilsētas auto Fiat Tipo, sekojot “mikrobam” Mobi, saņēma ārkārtīgi komisku atjauninājumu, kas pārvērš auto par teju “pilnvērtīgu” SUV. Jā, jūs sarauca pieri ne velti, jo Tipo bezceļa versija ir kārtējais mārketinga triks un par reālām modeļa bezceļa iespējām nevar būt ne runas.
LV / Fiat
Lasīt tālāk