Fiat Tipo ģimenei ir bezceļa versija

Fiat Tipo ģimenē ir parādījusies pieticīga bezceļa versija, kas patiesībā tāda ir tikai no nosaukuma. Nelieli jauninājumi un pārbūve drīzāk mainīja automašīnas izskatu, savukārt galvenā braukšanas īpašību daļa palika tajā pašā līmenī.

Fiat Tipo ieguva savu jauno seju kā modeļa PR daļu, kuras pārdošanas apjomi 2019. gadā ievērojami samazinājās. Lai labotu situāciju, Itālijas ražotājs izlēma par tik kuriozu soli un būtiski mainīja klasiskās skrejceļa izskatu.

Pirmkārt, parādījās virsbūves komplekts un milzīgs radiatora grils, kas absolūti maina automašīnas izskatu. Informācijas panelis ir aizstāts ar lielu TFT ekrānu, un multivides sistēma tagad ir aprīkota ar lielu 10,25 collu skārienekrānu, kas tomēr ir pieejams tikai kā opcija.
Bet pilnpiedziņa, kā jau pienākas jebkuram sevi cienošam apvidus auto, Tipo, protams, neviens nepievienoja. Tāpat kā daudzas citas iespējas uzlabot transportlīdzekļa apvidus spējas. Tādējādi kosmētikas jauninājumi var arī piesaistīt uzmanību, taču maz ticams, ka tie to noturēs pārāk ilgi.
LV / Fiat


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив